Sprawdź nasze kursy!

Masz pytania, albo chcesz

się zapisać przez telefon?

Wszystko, co musisz wiedzieć o NewTone

O kwestiach organizacyjnych

Ile trwają kursy? Kiedy się zaczynają?


Oba kursy trwają 28 tygodni. Po ostatniej zmianie terminu egzaminu ósmoklasisty przez MEN, zdecydowaliśmy się wydłużyć kurs (wcześniej trwał 26 tygodni), aby wykorzystać czas najefektywniej. Oba kursy zaczynają się w czwartym tygodniu września ( 21-27.09).
Gdzie zapłacę za kurs? Jakie są formy płatności?


Po wybraniu zajęć indywidualnych lub grupowych, następuje przekierowanie do okna z potwierdzeniem wybranego kursu, oraz wyborem formy płatności:

 • płatność szybkim przelewem - serwis Przelewy24.pl
 • płatność tradycyjnym przelewem
Postępując zgodnie z instrukcją, należy opłacić pierwszą ratę ( więcej o ratach w pytaniu poniżej). Po zaksięgowaniu płatności, Twój zakup zostanie ręcznie potwierdzony i uzyskasz dostęp do kursu.
Pamiętaj, że w obu przypadkach przysługuje bezpłatna pierwsza lekcja (szczegóły w pytaniu wyżej)!
Kiedy i jak mogę zapisać się na kurs?


NewTone oferuje swoje kursy w trzech etapach z różnymi rabatami:

 1. od 27.07 do 31.08 - dwie pierwsze lekcje są zupełnie darmowe
 2. od 01.09 do 20.09 - pierwsza lekcja jest zupełnie darmowa
 3. od 21.09 do 04.10 (etap dodatkowy) - pierwsza lekcja jest zupełnie darmowa, ale kurs rozpoczyna się później i w związku z tym nie odbywa się pełna liczba lekcji
Żeby zapisać się na kurs należy przejść do podstrony "Nasze Kursy - cennik", wybrać odpowiednią zakładkę (8 klasa/matura) i nacisnąć przycisk " Zapisz się na kurs!".
Co w przypadku rezygnacji z kursu? Czy dostanę zwrot?


Dajemy możliwość bezpłatnej rezygnacji w dowolnym momencie. Wystarczy, że nie dokonasz następnej płatności. Klient może wnioskować o zwrot zapłaconej kwoty proporcjonalnie do liczby niewykorzystanych zajęć. Opłata za dane zajęcia jest zwracana, jeśli żądanie klienta zostało wysłane najpóźniej 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem lekcji.
Czy muszę zarezerwować miejsce, żeby wziąć udział w kursie?


TAK! Tylko zapłata pierwszej raty gwarantuje miejsce na kursie w NewTone. Dzięki temu, że dostajesz od nas darmową pierwszą lekcję, pierwsza rata to zakup 3 za 2 - Płacisz za dwie lekcje, a dostajesz 3. Cała kwota jest zwracalna, jeśli klient oświadczy taką wolę (gdy lekcje zaczęły się odbywać, zwrócona kwota będzie proporcjonalna do ilości niewykorzystanych godzin).
O ratach. Ile muszę płacić? Kiedy? Jak? Czy przypomnicie mi?


(Kliknij, aby powiększyć)
Jak działa gwarancja satysfakcji?


Zapisując się na nasze zajęcia otrzymujesz gwarancję satysfakcji. W przypadku rezygnacji z zajęć w ciągu 3 pierwszych lekcji otrzymasz zwrot całej wpłaconej 1. raty. Oczywiście, później możesz również zrezygnować z zajęć w dowolnym momencie, natomiast wtedy dostaniesz zwrot kwoty proporcjonalny do liczby niewykorzystanych zajęć. My jednak nie przewidujemy takich przypadków :)

O nauce z nami

Jak działa nowoczesna edukacja NewTone?


Kurs składa się z cotygodniowych, 90-minutowych zajęć. Tydzień przed każdą lekcją, udostępniamy uczniom na stronie filmik naszego autorstwa. W każdym z nich znajduje się wstęp do przyszłych zajęć: omówienie wzorów, istotne definicje, metody liczenia i wskazówki na co zwracać uwagę. Uczeń powinien w ciągu tygodnia obejrzeć filmik i rozwiązać dołączony quiz utrwalający. Dzięki temu, zaczynając lekcję, uczniowie mają już wiedzę o tym co będziemy robić, a zajęcia są poświęcone na najważnejsze wątki, tłumaczenie złożonych zagadnień i wspólne rozwiązywanie zadań.
Jak wygląda przykładowa lekcja w NewTone?


Każda grupa ma stworzoną przez korepetytora konwersację na Skype. Wraz z rozpoczęciem zajęć, korepetytor zaczyna rozmowę głosową (z grupą bądź indywidualnie zależnie od wykupionego planu) i wysyła link do wirtualnej tablicy. Jeśli w lekcji bierze udział co najmniej dwóch uczniów, pierwsze 2-5 minut to luźna rozmowa, czas na dołączenie do tablicy i integrację. Następnie przez kilka/kilkanaście minut sprawdzamy zadania domowe z poprzedniej lekcji. To czas na pytania o wszystkie rzeczy, które sprawiły trudność i wyjaśnienie ewentualnych niejasności. Później przechodzimy do zasadniczej części lekcji, gdzie omawiamy i przerabiamy wspólnie najistotniejsze zadania. Na koniec uczniowie dostają pracę domową i poświęcamy kilka minut na pytania, jeśli takie są.
Co dostaję poza przygotowaniem do egzaminu?NewTone dodaje każdego ucznia do swojej grupy na Facebooku, która składa się z młodych ludzi (14-20 lat). Można tam swobodnie porozmawiać o swoich pomysłach/hobby/doświadczeniach, doradzić się w sprawie wyboru szkoły, albo znaleźć kogoś z tą samą pasją. Dzielimy się tam swoim i doświadczeniami i radzimy - jak mądrze wykorzystać czas w szkole, by być szczęśliwym! Członkami są uczniowie z całej Polski!
Korepetytorzy, którzy są studentami, będą za darmo udostępniać społeczności NewTone dodatkowe materiały NIEzwiązane z matematyką. Opowiadamy m.in. o wyborze szkoły, studiach, swoich błędach, hobby, pracy i "wskazówkach od starszych kolegów".
Czy kursy są prowadzone tylko online?


Tak, zdecydowaliśmy się na to z wielu powodów:

 • Zajęcia internetowe oznaczają przede wszystkim brak czasu straconego na dojazdy
 • Masz PEWNOŚĆ, że Twoje dziecko będzie się uczyć do egzaminu, pomimo sytuacji epidemiologicznej w Polsce!
 • W tym specyficznym okresie, jest to najbezpieczniejsza forma nauki
 • Ważnym elementem naszych kursów, poza zajęciami, są filmiki wprowadzające - przyspieszają naukę, można je obejrzeć w każdym tygodniu zajęć i zmniejszają koszt korepetycji
 • Wiele osób stresuje się kontaktem z nowo poznaną osobą i bardziej "otwierają się" przez internet
 • Uczniowie przyznają, że dużym plusem lekcji online jest swoboda - w trakcie zajęć można np. pić herbatę
Co wyróżnia nasze korepetycje z matematyki?


Przede wszystkim podejście - uczyć się mądrze, a nie dużo. Jesteśmy studentami, którzy udzielają korepetycji od paru lat, więc łączymy w sobie młodość i doświadczenie.

 • Nasz autorski system nauki oszczędza uczniom czas i pieniądze, pozwalając wracać i oglądać wielokrotnie potrzebne materiały,
 • Zapisując się na jeden z naszych kursów nie płacisz ani grosza za omawianie teorii i metod obliczeniowych - to wszystko jest zawarte w darmowych filmach, więc realna cena za korepetycje to około połowa ceny z oferty,
 • Interesujemy się metodami efektywnego uczenia się i wdrażamy je na naszych zajęciach,
 • Podchodzimy do tematu z pasją i energią, przekazując takie nastawienie naszym uczniom,
 • Znamy schematy zadań powtarzające się na egzaminach
 • W naszych kursach wybraliśmy same konkrety pod egzamin - na zajęciach i w domu przerabiamy najważniejsze zadagnienia pod kątem egzaminu i rozwoju logicznego myślenia,
 • Matematyka to nie wszystko - każdy uczeń dostaje od nas dostęp do społeczności NewTone i dodatkowe materiały o wyborze szkoły, studiów, hobby i "naszych błędach" edukacyjnych (więcej w pytaniu poniżej),
 • Społeczność NewTone to sposób na znalezienie, bądź pogłębienie pasji, odkrycie wspólnych zainteresowań z rówieśnikami z całej Polski, możliwość poznania nowych ludzi, doradzenia się w sprawach wyboru szkoły i poznania ciekawych życiowych historii.
Dlaczego NewTone jest tak pewny swojej oferty?


Cały nasz program i strategia jest wynikiem naszych doświadczeń edukacyjnych oraz ankiet i rozmów z uczniami (w przedziale wiekowym 13-19 lat) przeprowadzonych w lipcu 2020 r. na grupie 53 uczniów. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że:

 • 70% uczniów uważa, że filmy wprowadzające przed zajęciami to bardzo dobry pomysł na naukę
 • ponad 75% uczniów nie ma nic przeciwko, aby rozpocząć zajęcia grupowe z nieznajomymi wcześniej rówieśnikami
 • 85% uczniów odpowiedziało, że chcieliby otrzymywać od prowadzących dodatkowe materiały niezwiązane z matematyką (rozmowy o wyborze szkoły, hobby, rady od starszych kolegów)
 • prawie 80% procent uczniów chętnie angażowałoby się w społeczność, w której można wymieniać się doświadczeniami, pasjami i pomysłami
Naciśnij na wykresy, aby powiększyć
Skąd nazwa NewTone?


Każde skojarzenie ze znanym uczonym - Izaakiem Newtonem, ale także z Nowym Odcieniem (z ang.) będzie słuszne! Zależało nam na tym, żeby nasza nazwa była kojarzona z nauką przedmiotów ścisłych, ale również pokazywała, że prezentujemy nowe - nowoczesne - podejście do edukacji! Symbol "e" w logo powstał na bazie znanej wszystkim małpy "@". Podkreśla internetowy charakter NewTone.
Jakiego przedmiotu dotyczą kursy?


W NewTone przygotowujemy do egzaminu 8-klasisty i matury podstawowej z matematyki!
Jak wyglądają filmy z wprowadzeniem teoretycznym do zajęć, które dostaję jako ich uzupełnienie?


Zobacz, jak wygląda jeden z takich filmów (przed 1 lekcją): Są to filmy, które w prosty sposób omawiają zagadnienia teoretyczne do danych zajęć. Dzięki temu - na naszych zajęciach możemy skupić się na praktycznym ćwiczeniu zadań i wyjaśnianiu wątpliwości - a nie - tłumaczeniu teorii. Do tego - dostęp do tych materiałów wygasa dopiero po egzaminie, więc można do nich wrócić w każdym momencie i uczyć się w swoim tempie wiadomości w nich zawartych.

Przekonaliśmy Cię?

Co mówią o nas
rodzice i uczniowie:

 • Facebook

Prowadzący: Piotr Śmietanka

Serdecznie mogę polecić, przygotowywałam się do matury w 2019 roku i matematyka poszła mi świetnie! Bardzo przyjemna, „luźna” atmosfera, bezstresowe podejście, a z drugiej strony rzeczowo, konkretnie i przede wszystkim dobrze. Jeśli ktoś chce się porządnie przygotować do egzaminu, bądź podszkolić swoje umiejętności to dobrze trafił!

Hania_Pogodzińska.jpg

Hania Pogodzińska  Matura

Zapraszamy na skuteczne kursy -korepetycje online z matematyki ze studentami

Masz pytania, albo chcesz

się zapisać przez telefon?